Dodano:

Zostań resellerem hostingu – sprzedawaj serwery

Bycie resellerem hostingu to świetna opcja aby zarabiać w internecie. W tym artykule dowiesz się jak zostać resellerem hostingu oraz ile można na tym zarabić.

Podstawową ideą odsprzedawania hostingu jest zapewnienie dedykowanej przestrzeni serwerowej. Reselling hostingu pozwala na budowanie własnej marki hostingowej bez posiadania własnych serwerów. Skupiasz się tylko na sprzedaży i obsłudze klienta.

Jak zostać resellerem hostingu

Usługę tę oferuję hekko.pl a ich najtańszy pakiet w tym obszarze EasyReseller+ kosztuje tylko 149zł rocznie. W pakiecie uzyskamy 10 GB przestrzeni dyskowej, 100 GB miesięcznego transferu oraz brak jakichkolwiek limitów ilości baz danych oraz kont FTP.

Sam ustalisz własne pakiety, które będziesz odsprzedawać swoim klientom. Każdy Twój klient będzie miał dostęp do własnego panelu, w którym może zarządzać swoimi danymi oraz ustawieniami serwisów WWW, poczty e-mail i domen. A Ty będziesz mógł mógł zarządzać każdym klientem z osobna.

Legendarny suppport Twojego hostingu

Hekko posiada niesamowicie szybki i skuteczny support. Średni czas odpowiedzi wynosi 60 minut a to wszystko 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Obsługa klienta wysyła średnio 9 tyś wiadomości miesięcznie.

Z każdym rokiem opłata się zmniejsza

Świetna cena początkowa a do tego z każdym rokiem maleje. Hosting hekko ceni sobie lojalnych klientów. A więc z każdym rokiem Twoje zyski będą rosnąć a powierzchnia dyskowa tanieć.

Darmowe 14 dni na wypróbowanie

Całość będziesz mógł przetestować za darmo przez 14 dni. Czyż to nie brzmi świetnie? Co więcej te 14 dni nie wliczą się później do naszego abonamentu. A więc otrzymujemy 14 dni gratis, lecz to nie wszystko. Kupując usługe na jeden rok otrzymamy dodatkowe 2 msc GRATIS bez względu na wybór pakietu.

Skup się na sprzedaży hostingu

Wszystkie te korzyści pozwolą skupić się na pozyskiwaniu użytkowników, a nie na technicznych problemach związanych z prowadzeniem serwerowni.

A więc jeśli znasz podstawowe działania hostingu, jego sprzedaż może okazać się spacerkiem po parku. Kto wie może staniesz się jednym z gigantów hostingowych, jeśli włożysz wystarczająco dużo wysiłku!

W promocji Twojego hostingu napewno pomoże ten artykuł 7 istotnych krokow seo

Wpisy z tej samej kategori:

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o