Dodano:

Zarabiaj na swoim samochodzie

Jest kilka źródeł na dochód pasywny a jednym z nich jest auto. Sprawdź jak możesz go wykorzystać.

Masz własny samochód który większość czasu stoi i niszczeje, dodatkowo generuje same koszty? W tym artykule podam dwa przykłady w jaki sposób możesz zarabiać korzystając ze swojego samochodu.

Wynajmuj samochód

Jednym ze sposobów na zarobienie, jest wynajęcie własnego samochodu. Możesz dzięki temu wyciągnąć całkiem nie złą sumę w porównaniu z wynajmowaniem mieszkania. Okazji do wynajmu auta jest dużo. Ślub kolegi lub imprezy biznesowe na którą można podjechać wypasionym autem. Na pewno zwróci uwagę kolegów z pracy. Od długoterminowych wynajmów do krótkoterminowych opcji jest wiele. Różnice niestety są okazałe. Gdzie na wynajmie długoterminowych za dużo czasu przeznaczać na to nie trzeba. W wynajmie krótkoterminowym jest trochę inaczej, najczęściej w tym modelu auta wynajmuje się na weekend. Obsługa klientów i dowóz mogą pochłonąć nasz czas ale profity są pokaźniejsze. Jeśli prowadzisz już wypożyczalnie lub zamierzasz to zrobić i chcesz dotrzeć do swoich klientów. Udostępnij swoją ofertę samochodów na Lendly. Jest to platforma z ogłoszeniami wynajmowanych aut. Znajdziesz tam wiele aut z różnych miast w Polsce.

Zostań kierowcą Ubera

Zarabiaj przewożąc ludzi swoim autem. Wystarczy że masz 21 lat i zarejestrujesz się na platformie Uber od nie dawno potrzeba też mieć działalność. Najwięcej można zarobić podczas gdy w mieście są koncerty lub rozgrywają się mecze w tym czasie dużo ludzi będzie potrzebować dojechać do celu. W teorii firma oferuje wysokie zarobki sięgające 6 tysięcy złotych netto – wszystko na przejrzystych warunkach, a przelewy za wykonaną pracę są dokonywane cotygodniowo. W praktyce po odliczeniu kosztów prowadzonej działalności na rękę może pozostać niewiele, jednak wystarczająco dużo, aby móc traktować tę pracę jako dodatkową formę podreperowania domowego budżetu.

Wpisy z tej samej kategori:

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o