Dodano:

Już nie nosisz? Sprzedaj!

Jest w internecie miejsce gdzie znajdziesz perełki do swojej garderoby. Lub też odnajdziesz nowych właścicieli swoich ubrań. Kupuj oraz sprzedawaj ubrania z drugiej ręki.

Vinted pokazuje że świat second-handu jest wspaniały. Sprzewaj ubrania które mają w sobie duszę. Kupuj odzież której nie znajdziesz na głównej ulicy. Ta społeczność jest otwarta dla wszystkich którzy wierzą że dobre ubrania powinny żyć długo.

Prosty pomysł połączył ze sobą 21 milionów ludzi

A zaczeło się to…

Od osoby która miała pewien problem, Milda w 2008r. chciała zmienić mieszkanie ale spora garderoba utrudniała przeprowadzkę. Jej kolega programista Justas zaoferował pomoc i zbudował stronę, dzięki która Milda mogła rozdać ubrania znajomym. Chwilę później tym pomysłem zainteresowały się media, przyjaciele trafili w dziesiątkę! Tak właśnie powstał Vinted.

Jak to wygląda aktualnie

W zespole pracuje już 150 osób jest to mieszanka z różnych krajów oraz kultur a biura Vinted osadzone są  w Berlinie, Pradze, Warszawie i Wilnie. Te punkty działają na 9 rynkach: w USA, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Polsce, Czechach, Litwie, Hiszpanii i Holandii.

A wszystko to aby

Aby pomóc światu wymieniać się ubraniami, pokazać światu że ubrania mają dusze oraz wyprowadzić odzież second-hand z lumpeksów. Ich misją jest spopularyzowanie ubrań z drugiej ręki, tak aby stały się nr 1. na świecie.

Masz sukienkę której już nie nosisz? Wystaw ją na Vinted.pl

Masz w swojej garderobie ciuchy których już nie nosisz? Już teraz możesz sprzedać je na vinted.pl, interfejs strony jest bardzo prosty więc nie powinno być żadnych problemów z dodaniem ogłoszenia. 21 milionowe community sprawia że rzeczy rozchodzą się jak świeże bułeczki. A więc jak masz unikatową odzież której już nie zakładasz, przedłuż jej życie i pozwół nią cieszyć się komuś innemu.

Szukasz unikatowej odzieży?

Twoja garderoba potrzebuje odświeżenia? Uwielbiasz ciuchy które posiadają duszę? Na vinted znajdziesz mnóstwo odzieży w której będziesz wyglądać unikalnie. A więc jeśli chcesz wyróżniać się z tłumu, napewno powinieneś odwiedzić Vinted.pl

Wpisy z tej samej kategori:

Dodaj komentarz

Please Login to comment
  Subscribe  
Powiadom o